Nejoblíbenější kabelky

TOP 5 Nejoblíbenější typy kabelek

Přinášíme Vám několik kabelek, jenž se staly nejvyhledávanější nejen na našem e-shopu, ale drží přední příčky vyhledávání. Každý preferuje jinou velikost kabelky, jak je prý pro Češky známé, rády nosíme s sebou hodně věcí a velké kabelky máme v náručí skoro pořád. Kromě velkých kabelek si rády odpočineme a dáváme přednost volným rukou, proto správná volba v podobě kabelky přes rameno (crossbody) přichází vhod.

1) Crossbody – Guess Marianne

Omyvatelnost a elegance na prvním místě! Tahle kabelka zaujme nejen funkčností, ale také tím, že se díky své černé barvě a provedení hodí téměř ke všemu. Navíc díky postranní kapse můžete mít kapesníky nebo nějakou maličkost rychle po ruce.

Kabelka Guess Marian Crossbody černá

Zdroj: monila.eu

2) Shopper – Armani Jeans lesklá

Když se snoubí luxus s prostorností vznikne kabelka od Armaniho. Lesklý efekt dodává exkluzivitu a rozměry 40x28x14 cm umožňují její využití na dlouhé schůzky. Nenoste papíry v rukou, do této kabelky je dáte a ještě zbyde místo na peněženku, klíče a další.

Kabelka Armani Jeans lesklá černá

Zdroj: monila.eu

3) Tote – Tommy Hilfiger TH Tote

I na nákupech to jde stylově. Látková taška, která vytváří zdání jednoduchosti je vlastně velmi šetrná k životnímu prostředí! Díky znovu použití na nákupy tak šetříte přírodu od igelitových tašek. Zajímat Vás bude i fakt, že taška byla vytvořena z bio bavlny.

Kabelka Tommy Hilfiger TH Tote modrá

Zdroj: monila.eu

4) Batoh – Pierre Cardin

Elegantní batoh do kterého sice sešit nedáte, ale vše důležité ano. Azurově modrá podtrhne nevýrazný outfit a když Vás přestane bavit nošení batohu, jednoduše jej proměníte v kabelku.

Kabelka batoh Pierre Cardin modrá

Zdroj: monila.eu

5) 2v1 – Calvin Klein Escapade

Psaníčko a zároveň kabelka přes rameno? To je naše 2v1 od Calvina Kleina. Pokud se rozhodnete jít na párty a vzít si tuto hnědou kabelku s poutkem na ruku, zaručeně si Vás hodně lidí všimne. Je výrazná a skvěle osvěží barvu outfitu jen jednoduchým odepnutím popruhu. Nechcete-li, můžete zvolnit a vybrat si variantu přes rameno, kdy připnete nastavitelný popruh. Je to jen na Vás!

Kabelka Guess Escapade 2 in 1 Crossbody hnědá

Zdroj: monila.eu

Napsat komentář