Pracovní prostředí, PC, káva, dezert

Tipy na horké letní dny

Přišlo parné léto a rtuť v teploměrech stoupla o několik desítek stupňů nahoru. I přesto, že nejste někde u vody a musíte cestovat nebo trávit dlouhé dny v kanceláři, máme pro vás skvělé typy jak tyhle dny přežít.

Letní osvěžení

Cestování v topeních na kolech

Autobusy, tramvaje či vlaky jsou vytopené o 10 stupňů více kvůli přehřívajícím se motorům a lidé, kteří vydýchávají snad poslední zásoby vzduchu ve vozidle. Není to příjemné, ale já mám tip, který vás zaručeně zchladí. Připravte si chladící lahev! Každá druhá žena s sebou neustále nosí pití. Stačí vložit ne úplně plnou lahev do mrazáku na několik hodin, aby se v ní vytvořil led. Když cestujete, stačí ji mít na hrudi či nohou a bude vás krásně chladit celou cestu.

 

ZAJÍMAVOST: VÍTE, ŽE POUZE 1% VODY NA SVĚTĚ JE PITNÁ?

Tumbler Starbucks

 

 

Pokud vám tento způsob nevyhovuje, je skvělé pořídit si tzv. tumbler. Jde o plastový kelímek, většinou s brčkem, který můžete kdekoli doplnit vodou a dodržovat tak pitný režim na každém kroku.

 

 

 

 

Crop top v hlavní roli

Nosíte crop topy (pozn. krátká volnější trička) a přesto, že jsou volné stále vám je vedro? S tím se dá něco udělat! Stačí tričko namočit do studené vody, trochu vyždímat a můžete ho nosit! Jestli tím způhledněl, můžete podprsenku nahradit vrchním dílem plavek a bude to vypadat lépe.

Volné oblečení, lehké kabelky

Netahejte v kabelkách zbytečné věci! Nošením těžkých věcí a ještě k tomu přes rameno se zapotíte mnohem víc! Zvolte raději lehké látkové tašky nebo kabelky typu crossbody.

Bavlna vs. polyester, je v tom skutečně rozdíl! Bavlna saje pot a měla by být prodyšná. Pokud tedy volíte tričko nebo tílko, raději to se 100% bavlny.

Co se týká šatů. kraťas a sukní volte volnější či over-size střihy. Lépe dýchají a nepřijdete si tak “svázaní”.

Kabelka taška Tommy Hilfiger Tote TH bílá

Zmrzliny z ovoce

Na závěr mám něco, co jsem odkoukala ze zahraničí. Meloun, pitahaya nebo ananas nakrájený na trojúhelníky, napíchnutý na tyčku, vložený do chladničky či mrazáku je chuťovou pochoutkou! Není třeba vytvářet různé mixy zmrzlin se smetanou či cukrem, tohle je rychlé a sladké!

Pitahaya

Jestli máte nějaké další tipy, podělte se s námi v komentářích!

Napsat komentář