Dárkové balení Vánoce

5 zaručených dárků pro ženu, se kterými se vždy trefíte

Říkáte si, že Vánoce jsou zase tady a s nimi úporné vybírání dárků? Abyste se vyhnuli frontám a nemuseli řešit 14denní lhůtu na vrácení, je třeba jít najisto. Proto jsme dali dohromady 5 tipů na dárek, který zaručeně potěší každou ženu.

1) Elegantní šála, čepice

Pokud si nejste jistí, vždy jsou zaručené barevné kombinace a to černá, světle a tmavě šedá, případně také červená. S těmito barvami jistě zaujmete, ale pozor na různé vzory a potisky. Je lepší zvolit decentnější kousky, kterým dodá eleganci kvalitní materiál (třeba bavlna, kašmír). Takto můžete volit i v šátcích, šálách. Žádná žena nikdy neodmítne kvalitní šátek!

Čepice Calvin Klein Merinos šedáČepice DKNY Donna Karan New York červenáDárkový vánoční set čepice a šála guess v krabičce

čepice Calvin Klein (ve 2 barvách)čepice DKNY (ve 3 barvách)set šála, čepice Guess

2) Dárková karta do oblíbeného obchodu/centra

Chcete-li jít na jistotu a víte, že opravdu nic nevymyslíte, kupte dárkovou kartu. Je to něco, co nahradilo v posledních letech poněkud neosobní darování peněz. Ženě tak ukážete, že jste na ni mysleli, ale rozhodně nezapomněli! V mnoha e-shopech a obchodech naleznete dárkové poukazy s danou hodnotou, které Vám zejména e-shopy pošlou elektronicky i pouhou noc před Štědrým dnem.

3) Kabelka

Jestli jste dostali tip na koupi kabelky a nevíte kterou, rozhodně nevěšte hlavu. Máte totiž 2 možnosti. Crossbody, tedy kabelka křížící trup, je malou kabelkou s mnoha využitími. Můžete pořídit jednoduchou, která je vhodná na nákupy či výlety, nebo můžete pořídit takovou, která má odepínatelný popruh a slouží jako psaníčko. Druhou možností je koupě větší kabelky, která může posloužit buď na cvičení, na výlety nebo na delší pochůzky. Variant je mnoho.

4) Oblečení

Jestli si troufáte na koupi oblečení, zkuste náš tip. Stačí pár týdnů sledovat (pokud ještě nevíte), ve kterém obchodě obdarovaná nejvíce a nejradši nakupuje a zjistit její velikost. Poté stačí do obchodu zajít a vybrat pár kousků. Ale pozor! Je potřeba se vyhnout excentrickým vzorům a střihům, protože se nemusíte trefit do vkusu. Hodně jsou v poslední době módní jednobarevná trička s logem.

5) Spodní prádlo

Božského není nikdy dost. Pokud zvolíte kvalitní spodní prádlo, určitě neminete. Kvalitního spodního prádla totiž není nikdy dost! Jestli si ale troufáte na velikost a nevíte jaký typ a druh vzít, poradíme Vám! Nejoblíbenější jsou klasické kalhotky, bavlněné, nejlépe na zadečku mírně vykrojené. Takové kalhotky se nazývají cheekster a velký výběr barev.

TIP: Sety 3 ks andělských kalhotek Victoria’s Secret pořídíte už za 990,- Kč. Dárkovou taštičku na zabalení k tomu dostanete ZDARMA! monila.eu

Vánoční balení zdarma MONILA

Napsat komentář